Atölye Lavanta'yı farklı kılan nedir ?

Hobi malzemeleri üretimi için silikon kalıp imalatına ilk başlayan firmalardan biri olan Atölye Lavanta silikon kalıp farklı modelleri ile sektörün öncüsü olma konumundadır.

Türkiye de özellikle ev hanımlarının kazanç ve hobi edinmek için süs sabunlarının çoğaltılmasında kullanılan silikon kalıplar sonrasında kokulu taş tozu ile dökümlere başlayanlarında gözdesi olmuştur.

Kokulu taş kalıpları ile yapılan ürünler hemen hemen her evde bulunmaya başlamış bebek, nişan, kına ve düğün hediyelikleri kokulu taş kalıpları ile hazırlanır olmuştur.

Evlerde Pano ve Tabanlıklar üzerine yazılan isimlikler ile yoluna devam etmiştir. Önceleri silikon kalıplara beyaz olarak dökülen kokulu taşlar arkasından renkli kokulu taş tozları ile renkli olarak dökülürken sonrasında objelerin üstleri de boyanmaya başlamış ve hızını kesmeden ilerlemeyi başarmıştır.

Şimdilerde ise özellikle mini kaktüsler ve sukulent bitkiler için saksı olarak dökülmeye başlamış ev veya işyerlerinde balkon ve masalarımızı başköşesinde yerini almasına neden olmuştur.

Sosyal paylaşım sitelerinde satılan beton veya kokulu taştan üretilen saksı ve objeler sonrasında internet alışveriş portallarında satılmaya başlamıştır.

İlk günden günümüze gelindiği noktada Atölye Lavanta her zaman çıkardığı yeni kalıp modelleri ile yolu aydınlatmış ve seçenekleri çoğaltarak daha geniş bir kitleye ulaşmasına öncülük etmiştir.

Atölye Lavanta tarafından üretilen silikon kalıpların kalitesi ve dayanaklığı sizler tarafından üretilen objelerin tüm detaylarının en ince ayrıntısına kadar çıkması ve defalarca kullanılmasına rağmen bozulmadan üretiminize devam etmenizi sağlamaktadır.

Kısaca KALİTELİ SİLİKON KALIP her zaman kazanmanızın ilk adımıdır.

Peki, neden biz bu kadar kendimizden emin olabiliyoruz.
Neden farkımızı üstüne bastırak ifade ediyoruz.
Çünkü yıllardır açık ara öndeyiz.
Ve en iyisiyiz.

En iyisi olmak için neler yapıyoruz.

İlk olarak sizlere sunulan birbirlerinden farklı binlerce silikon kalıp modellerinin çeşitlilik ile tasarımlarınızda zenginliğe bununda özgünlüğe neden olduğu en iyi bilen biziz

Sizlerin kaliteli ürün çıkarmanız için bizlerinde en kaliteli malzemeler ile silikon kalıp üretimi sırasında operasyon süresini ayarlayarak en kuvvetli vakum makineleriyle dökülen silikonun içinde gözle bile görülemeyecek derece olan hava kabarcıklarının bile olmaması için iyice sıkılaşması maksimum dayanıklılığa ulaşmasını sağlıyoruz.

Kesinlikle kopya obje kullanmadan sadece orijinal obje kullanıyoruz. Böylece üretilen silikon kalıplarımız eksiksiz olarak birebir orijinal objesi ile aynı olmaktadır.

Kalitemizi korumak adına üretim esnasında kusurlu olan ürünlerimizi kesinlikle satmıyoruz.

En önemli farkımız ise senelerdir..
BİZ İŞİMİZİ ÇOK SEVEREK YAPIYORUZ.
ve İŞİMİZE BÜYÜK SAYGI DUYUYORUZ.

Atölye Lavanta Ailesi adına sevgi  ve saygılarımızla..